بارگذاری...

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان رشته های مختلف دوره کارشناسی سال 1397دانشگاه ملایر

ضمن عرض تبریک به مناسبت قبولی در دانشگاه ملایر و آرزوی توفیق روزافزون، به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان می رساند فرآیند ثبت نام در این دانشگاه در دو مرحله به صورت اینترنتی و حضوری انجام خواهد شد که هر دو نوع ثبت نام الزامی می­باشد

 

لازم به ذکر است جهت رفاه حال دانشجویان جدیدالورود روزانه به مدت 4 نیمسال خوابگاه دولتی تعلق خواهد گرفت


  1. ثبت نام اینترنتی:

این نوع ثبت نام از از طریق سایت دانشگاه ملایر طبق جدول زمانبندی زیر از ساعت 12 ظهر شروع و تا 12 ظهر روز بعد ادامه خواهد داشت. لازم به ذکر است برای ثبت نام اینترنتی، حتما از قبل اسکن مدارک مورد نیاز شامل ( شناسنامه، کارت ملی، مدرک تحصیلی پیش دانشگاهی ، مدرک تحصیلی متوسطه و در صورت وجود کارت پایان خدمت یا معافیت ) تهیه شده باشد. (مدارک با روزولوشن dpi150 و فرمت jpg). داوطلبان لازم است همه فرمهای موجود در سامانه ثبت نام را دانلود نموده و پر نمایند، و در زمان ثبت نام حضوری به همراه داشته باشند. در پایان ثبت نام اینترنتی کد رهگیری و شماره دانشجویی را پرینت نموده و به همراه فرمهای ثبت نامی پر شده در روز ثبت نام حضوری ارایه نمایند.

 

* لطفا قبل از ورود به سامانه ثبت نام موارد زیر را با دقت مطالعه نمایید:

لینک ثبت نام اینترنتی طبق جدول زیر بر اساس رشته قبولی طبق جدول زمانبندی :

۱- جهت جلوگیری از ایجاد اختلال در ثبت نام اینترنتی ترجیحا از مرورگرهای کروم و یا فایر فاکس ( آخرین نسخه) استفاده نمایید.

۲- در موقع ورود به سامانه ثبت نام نوع کاربری را دانشجویان جدیدالورود انتخاب کنید.

۳- در صورتی که کد ملی با صفر شروع میشود و در ورود به سامانه با مشکل برخورد میکنید، لطفا کد ملی را بدون صفر اول امتحان کنید.

 

در صورت هرگونه سوال میتوانید در روزهای اداری و پنجشنبه با شماره 09224860580 سرکار خانم امیری از ساعت 8:30 صبح الی 13:00 و 14:00 الی 16:00 در مدت ثبت نام هماهنگ نمایید.

 

پذیرفته شدگان محترم صرفا در تاریخ های تعیین شده جهت ورود به سامانه ثبت نام اینترنتی با مراجعه به سایت مدیریت امور آموزشی به آدرس زیر مراجعه و نسبت به ثبت نام اینترنتی اقدام نمایید.

http://amoozesh.malayeru.ac.ir

نوع کاربری را دانشجویان جدیدالورود انتخاب نمایید
(نام کاربری: کدملی کلمه عبور: شماره داوطلبی)

همچنین دانشجویان محترم توجه داشته باشند قبل از مراجعه جهت ثبت نام حضوری لازم است وارد سامانه های مربوط به کارنامه سلامت جسم و روان شده و پرسشنامه ها را به صورت اینترنتی پر نموده و سپس کد رهگیری را پرینت نموده و در زمان ثبت نام به کارشناس مربوطه تحویل نمایند در غیر این صورت ثبت نام در دانشگاه انجام نخواهد شد.

 

لینک آدرس سامانه کارنامه سلامت دانشجویان ورودی جدید:

کارنامه سلامت جسم:

https://portal.saorg.ir/physicalhealth

کارنامه سلامت روان:

https://portal.saorg.ir/mentalhealth

 

قابل توجه دانشجویان شاهد و ایثارگر:

– دانشجویان شاهد وایثارگر (فرزندان و همسر شهدا، جانبازان 25 درصد و بالاتر همسر و فرزندان آنها، آزادگان همسر و فرزندان آنها) معاف از شهریه تحصیلی و بهره مند از تسهیلات آموزشی هستند.

– دانشجویان شاهد وایثارگر (جانباز با حداقل 15 درصد جانبازی و 3 ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه، رزمنده با حداقل شش ماه سابقه حضور در جبهه) شامل تسهیلات آموزشی می باشند.

مدارک لازم :

– تکمیل فرم ثبت نام

– دریافت نامه از بنیاد شهید شهرستان ملایر، آقای شعبانلو

– کپی شناسنامه و کارت ملی

– یک قطعه عکس

– کپی کارت دانشجویی و اصل آن که دارای تاریخ اعتبار باشد.

– مراجعه حضوری به (کارشناس اداره شاهد) جهت تحویل و تایید مدارک 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *